Jeśli szukacie pomysłu na prezent, urodziny, podziękowanie, bonus dla pracownika czy wieczór kawalerski/ panieński spieszymy z newsem!

Od teraz możecie kupić voucher, który będzie można wymienić na warsztaty i wydarzenia! Co ważne – voucher jest ważny przez rok od zakupu, więc będzie dużo czasu i okazji na jego realizację.

Standardowa cena vouchera to 149zł.

Mam w planach zupełnie nowe wydarzenia, nie tylko stacjonarne, ale również wyjazdowe więc osoba obdarowana na pewno będzie miała z czego wybierać!
Voucher zamówić możecie mailowo: lukas@tooley.pl .

Regulamin sprzedaży poniżej:

Regulamin określa zasady świadczenia usług określonych Voucherem.

        1. Postanowienia ogólne

 1. Sprzedawcą Voucherów jest firma SELVA TEAM SP Z O O, ul. Wólczyńska 294, 01–919 Warszawa, KRS 0000726486, REGON 369906789, NIP 1182171072.
 2. Voucher jest znakiem legitymacyjnym, uprawniającym Posiadacza Vouchera do jego wymiany na warsztaty i wydarzenia publikowane na stronie tooley.pl.
 3. Posiadacz vouchera może dokonać w zamian za ten voucher zakupu warsztatów/ wydarzeń do równowartości jego nominału.

 

     2. Realizacja Vouchera

 1. Voucher jest ważny w terminie konkretnie w nim wskazanym.
 2. Realizacja Vouchera odbywa się poprzez rezerwację miejsca na warsztatach/wydarzeniach za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: lukas@tooley.pl
 3. Voucher musi być wykorzystany jednorazowo.
 4. Zarezerwowany warsztat/wydarzenie w ramach obowiązującego Vouchera może być zmieniony bezkosztowo jeden raz i musi mieścić się w terminie ważności Vouchera.
 5. Voucher nie może być zamieniony, ani w całości ani w części, na gotówkę.
 6. W przypadku, gdy warsztat/wydarzenie są niższej wartości niż środki pozostałe do wykorzystania w ramach Vouchera Posiadaczowi Vouchera nie należy się zwrot kwoty stanowiącej równowartość różnicy między wartością usługi lub produktu a wartością Vouchera.
 7. Jeśli wartość warsztatu/wydarzenia jest wyższa od środków pozostałych do wykorzystania w ramach Vouchera, posiadacz Vouchera zobowiązany jest dopłacić różnicę między wartością usługi a środków do wykorzystania w ramach Vouchera.
 8. Niewykorzystanie Vouchera przez jego Posiadacza lub upływ terminu jego ważności nie może stanowić podstawy do żadnych roszczeń wobec wystawcy vouchera
 9. Wystawca Vouchera nie odpowiada za zgubienie lub zniszczenie Vouchera.
 10. Voucher należy przedstawić przed rozpoczęciem zarezerwowanego warsztatu/wydarzenia

 

               3. Postanowienia końcowe

 1. Zakupu Vouchera można dokonać mailowo pod adresem: lukas@tooley.pl. Zasady zakupu i realizacji Vouchera reguluje niniejszy regulamin.
 2. Dokonanie zakupu Vouchera oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego Regulaminu przez jego Nabywcę.