Sztuka przetrwania pomaga mi na codzień, nie tylko w podróżach. Stała się moją pasją. Wykorzystuję survival jako narzędzie rozwoju interpersonalnego i społecznego. Uznanie mongolskich rangerów, jordańskich beduinów i peruwiańskich Machiguenga to dla mnie ogromny zaszczyt i znak, że wybrałem właściwą ścieżkę w życiu. W Polsce popularyzuję sztukę przetrwania zarówno podczas szkoleń jak i wystąpień w mediach publicznych.

Zapraszam do oglądania serii Naturalnie Polska oraz Survivalowa rodzina na Planete+

„Łukasz jest specjalistą jeśli chodzi o survival i absolutnym mistrzem jeśli chodzi o zarażanie swoja pasją.  […] świetnie wprowadza w leśne klimaty osoby, które do tej pory nie miały w tym dużego doświadczenia. Robi to tak sprytnie, że każdy czuje się na miejscu, doceniony i zaopiekowany. I nie ma tu znaczenia, że siedzisz w środku lasu. Czujesz się bezpiecznie i komfortowo.”

Aneta Chmielińska, game designer

„Klub na Dziko to przede wszystkim Łukasz Tulej, sąsiad, przyjaciel, podróżnik , survivalista prowadzący działania edukacyjne w obszarze przetrwania w dzikiej przyrodzie, radzenia sobie z własnymi lękami oraz wypraw”

Radosław Morek, inżynier

Dzieci + las + super Łukasz Tulej  = wspaniała wycieczka!! Dziękujemy!  I polecamy z całego serca!!

Martyna Rzepecka, pedagog

Co robię?

Moja pasja stała się moją pracą.

Szkolę i edukuję przyrodą, a moje projekty cieszą się uznaniem uczestników i instytucji ze mną współpracujących. Chcesz nauczyć się podstaw przetrwania w dziczy? Myślisz, że jesteś gotowy na wyzwanie?

SPRAWDŹ SIĘ