Project Description

Wyrwać się z codzienności

Wyrwać się tylko na chwilę, ale wrócić „jak nowy” i ze świeżą energią działać na co dzień. Taki jest cel wypraw, które pozwalają uczestnikom poczuć moc otaczającego świata i swoją. Sam przeżyłem katharsis w miejscach, które odkrywam jedynie małym grupom i widzę jaki skutek niesie to po powrocie. Jest nowa moc i nowa energia, zamiast powrotnej depresji, dostrzegamy nowe możliwości. Najistotniejszy jest klimat, który budują nie tylko miejsca na szlaku podróży, atmosfera zgranej grupy, spotykani ludzie, ale i zaskakujące wydarzenia – dary losu.

Dobrym ludziom przytrafiają się dobre rzeczy

Pustynie są dla nas innym światem, a wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO Wadi Rum, dodatkowo ma ten klimat arabskich karawan i handlarzy. Jest miejscem po którym wciąż błądzą dżiny, szepczące do ucha chłodnym wiatrem, gdzie czuć ducha i obecność wszechświata. W tym małym skrawku ziemi pod „pierdyliardem” gwiazd drogi mlecznej można na nowo się odnaleźć, porozmawiać z inteligencją wyższą i chłonąć świat pełnym tchem.

Ponadto przebogata historia rejonów które odwiedzamy, stricte beduiński sposób w jaki to robimy, oraz poczucie zespołowości sprawiają, że echa wyprawy długo nam dźwięczą w uszach, a jak flashback wracają obrazy. Coś w nas zostaje, na długo.

Your Content Goes Here
Your Content Goes Here, Your Content Goes Here

Jeśli chcesz pojechać ze mną, lub dowiedzieć się o planowanej wyprawie odezwij się przez  przez formularz z boku–>